Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: 1 [2] 3   Dole
 
Autor Téma: Mají tady na foru Češi rádi Slováky? Co myslíte?  (Prečítané 223079 krát)
lalilala



Karma: -83
Príspevkov: 120


« Odpoveď #15 : Január 27, 2014, 11:36:15 am »

tohle bude asi diddi:  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
http://www.evropska-seznamka.cz/profil-21604/
Sorry Diddi, ale píšu ve tvém stylu
Zaznamenané
Diddi
Hosť
« Odpoveď #16 : Január 27, 2014, 11:36:32 am »

 Vyplazujem jazyk
« Posledná zmena: Január 27, 2014, 12:47:43 pm od Diddi » Zaznamenané
lalilala



Karma: -83
Príspevkov: 120


« Odpoveď #17 : Január 27, 2014, 11:38:15 am »

Zeptas se a pak... zas urazis  Čo???

Moc Slovaku tady neodpovida a dotazy nehodnotím.
Ja mam 14 novych minusu jak se prihlasis Ty a Tvych 12 ruznych JA

no jo, ty hodnotíš jen sám sebe a samozřejmě na jedničku. Často tady pár Slováků odpovídá a vy se s nimi jen dohadujete, pokud jsem si všimla. Ale to si nepřiznáte, to je jasný. Tvoje Ego a Ego Diddi bych fakt chtěl mít  Mrknutie
[/quote
Zeptas se a pak... zas urazis  Čo???

Moc Slovaku tady neodpovida a dotazy nehodnotím.
Ja mam 14 novych minusu jak se prihlasis Ty a Tvych 12 ruznych JA

no jo, ty hodnotíš jen sám sebe a samozřejmě na jedničku. Často tady pár Slováků odpovídá a vy se s nimi jen dohadujete, pokud jsem si všimla. Ale to si nepřiznáte, to je jasný. Tvoje Ego a Ego Diddi bych fakt chtěl mít  Mrknutie

I ne ne. Ty sis svoje ego uz vypulirovala napr. Beckoupiva, Sunkouodkosti a mnoha dalsimi. To ti musi stacit. A nezamenuj ego s IQ.
Zeptas se a pak... zas urazis  Čo???

Moc Slovaku tady neodpovida a dotazy nehodnotím.
Ja mam 14 novych minusu jak se prihlasis Ty a Tvych 12 ruznych JA

no jo, ty hodnotíš jen sám sebe a samozřejmě na jedničku. Často tady pár Slováků odpovídá a vy se s nimi jen dohadujete, pokud jsem si všimla. Ale to si nepřiznáte, to je jasný. Tvoje Ego a Ego Diddi bych fakt chtěl mít  Mrknutie

To verim, ze bys chtela mit nase ego,Doroto. A nejen to! Jen si ponechej to svoje, popr. to, ktere patri Sunceodkosti a Beccepiva a dalsim tvym uz od pohledu inteligentnim ja. Dobre jsi se pojmenovala. Ne nadarmo se rika: Nomen est omen.Smiech

http://www.evropska-seznamka.cz/profil-21604/ Jsi fakt fešanda  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Diddi
Hosť
« Odpoveď #18 : Január 27, 2014, 11:43:14 am »

 Vyplazujem jazyk
« Posledná zmena: Január 27, 2014, 12:46:32 pm od Diddi » Zaznamenané
pekaczuhrinevsi



Karma: -1
Príspevkov: 3


« Odpoveď #19 : Január 27, 2014, 11:50:34 am »


jste obě ubožačky Šok Šok Šok. Dvě ženský, když si vjedou do vlasů, to je teda síla
Zaznamenané
Diddi
Hosť
« Odpoveď #20 : Január 27, 2014, 11:53:22 am »

http://www.youtube.com/watch?v=Kb6ZZUoxWVw
Zaznamenané
Diddi
Hosť
« Odpoveď #21 : Január 27, 2014, 11:59:39 am »

Jirko, dam sem radsi nase stranky dobrovolne, nez nas Dorota  Laliova z Uhrinevsi sama vycmucha. Doufam, ze se nebudes zlobit, ze ne? Vzdyt se nemame za co stydet.

http://www.diddiundjiri.de/
Zaznamenané
lalilala



Karma: -83
Príspevkov: 120


« Odpoveď #22 : Január 27, 2014, 12:01:20 pm »

http://www.evropska-seznamka.cz/profil-21604/
Koukám, že seznamka moc nefunguje Smiech Smiech
Zaznamenané
lalilala



Karma: -83
Príspevkov: 120


« Odpoveď #23 : Január 27, 2014, 12:05:45 pm »

Jirko, dam sem radsi nase stranky dobrovolne, nez nas Dorota  Laliova z Uhrinevsi sama vycmucha. Doufam, ze se nebudes zlobit, ze ne? Vzdyt se nemame za co stydet.

http://www.diddiundjiri.de/

že by po vás dvou někdo slídil? Jedině ta paní z facebooku to je fakt, ta by mohla a ani bych se jí nedivil
Zaznamenané
kleena



Karma: 81
Príspevkov: 1795



« Odpoveď #24 : Január 27, 2014, 01:13:52 pm »

Lalilala, jak je to tedy s tím pohlavím...

že by po vás dvou někdo slídil? Jedině ta paní z facebooku to je fakt, ta by mohla a ani bych se jí nedivil
no jo, ty hodnotíš jen sám sebe a samozřejmě na jedničku. Často tady pár Slováků odpovídá a vy se s nimi jen dohadujete, pokud jsem si všimla. Ale to si nepřiznáte, to je jasný. Tvoje Ego a Ego Diddi bych fakt chtěl mít  Mrknutie
je proměnlivé v čase, občas i v rámci jenoho příspěvku?
Čas od času také, jak se zdá, zapomínáš odhlásit bečkupiva a přispíváš pak pod tím nickem... A člověk by byl myslel, že "Bečka..." je tu jen na karmy...Úsmev
Zaznamenané

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Diddi
Hosť
« Odpoveď #25 : Január 27, 2014, 01:21:19 pm »

Trochu jsem zredukovala svoje prispevky, aby se neobjevovaly dvakrat, kdyz byly  zkopirovany.
Lituji toho, ze jsem se nechala strhnout a vubec ti zde odpovidala, Doroto, Lalilalo..........
Ano, bylo to hloupe, protoze se nechci snizit na tvoji uroven a nechci tady kazit uroven tohoto fora, jako to uz delsi dobu delas ty. Pokud jsi rozumna, tak napr. tuto diskuzi zrusis, protoze nejen, ze neni prinosna pro toto forum, naopak, kazdemu dojde, ze se jen snazis o dalsi vyvolavani zaste, tentokrat mezi Slovaky a Cechy.
Moc dobre vis, ze az na par vyjimek, kdy zde doslo napr. k urazkam jinych narodu, nebudu jmenovat, protoze dotycny si to  napr. narozdil  od tebe uvedomil, zde nikdo proti Slovakum nic nema, ani opacne.
Co se jedne figurky, ktera je mmch. velice dobre znama i na foru rakousko.net, tak nazory na ni jsou jeste o hodne kritictejsi, nez zde.Nikdo se s nim nemaze. Nebudu jmenovat, kazdy, kdo sem chodi dele, vi o koho jde.
Opravdu nevim, co tim sledujes, ze si zakladas x profilu, zakladas diskuze a sama si v nich pod ruznymi nicky odpovidas a bodujes je.  Mozna by bylo vhodnejsi, aby ses poohledla po jinem, vhodnejsim foru, rekla bych.
Co se te pani z fb. tyka, nejsem si vedoma, ze bych neco porusila, kdyz jsem sem dala odkaz,jsou to verejne pristupne stranky a poslat nekam link neni zakazane, pokud vim. Kdyby tomu tak bylo, musela by byt napr. polovina novinaru v lochu, protoze ti to delaji bezne, pokus sis nevsimla. Prislo mi to holt zajimave. Pokud to pro pani je problem, kdyz me o to pozada, rada to odstranim.To jen tak na okraj.
Ale opravdu by sis mela rozmyslet, jestli by nebylo nacase prestat z toho tady delat frasku.
Zaznamenané
hary01



Karma: -121
Príspevkov: 2857


« Odpoveď #26 : Január 27, 2014, 01:35:58 pm »

Didi a nezabudni napisat aj to,ze si tu napisala basnicku kde osmievas cesky narod a podobne hluposti.... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
hary01



Karma: -121
Príspevkov: 2857


« Odpoveď #27 : Január 27, 2014, 01:44:49 pm »

Jirike vyzera byt na tej fotke sympatak...ale vravi,ze ma dieta zenu...co robi na zoznamke? Mrknutie
Zaznamenané
Diddi
Hosť
« Odpoveď #28 : Január 27, 2014, 01:46:47 pm »

Didi a nezabudni napisat aj to,ze si tu napisala basnicku kde osmievas cesky narod a podobne hluposti.... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Hary, uz podruhe ti sdeluji, ze jsem tu basnicku nepsala, pouze jsem ji okopirovala z jineho ceskeho webu.  Takze si laskave strc  za klobouk osocovani druhu, ze ja nekoho osmievam. Prave ty, ktery nazyva Cechy zm.dy, by se mel  tomuto tematu vyhybat velkym obloukem.
Zaznamenané
hary01



Karma: -121
Príspevkov: 2857


« Odpoveď #29 : Január 27, 2014, 02:02:00 pm »

Didi a preco taku pohorsujucu basnicku sem davas?Je to primitivne nieco take podle davat na net....Didi nechcem tu pisat vyroky niektorych cechov na adresu slovakov...tak sa ukludni....
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00724 sekúnd zo 7 otázok