Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Jak dlouho před odjezdem je dobré hledat ubytování?  (Prečítané 36029 krát)
qwerrr



Karma: 0
Príspevkov: 10


« : Február 24, 2009, 06:20:10 pm »

Chtěl bych si přes www.wg-gesucht.de najít ubytování. Jak dlouho před odjezdem je dobré hledat? Máte se zařizováním ubytování takto "na dálku" z ČR někdo zkušenosti?
« Posledná zmena: Február 24, 2009, 06:59:24 pm od David » Zaznamenané
Thomasek



Karma: 16
Príspevkov: 157



« Odpoveď #1 : Február 25, 2009, 09:20:55 am »

Ahoj,

moje zkusenost mi rika, ze inzeraty na www.wg-gesucht jsou az na vyjimky bezem 3-5 dnu pryc, skoro ani nema cenu reagovat na inzeraty starsi jednoho tydne. Takhle na dalku ti nikdo nic neslibi, stejne se o byt musis "uchazet", takze bych doporucil prijet na vikend, spat nekde v hostelu/penzionu a na ten vikend si dohodnout co nejvice terminu prohlidek. Zacal bych s tim na zacatku toho aktualniho tydne, ve kterem prijedes.

Tomas
Zaznamenané
fraktalek



Karma: 0
Príspevkov: 14


« Odpoveď #2 : Február 27, 2009, 03:49:39 pm »

Cau,

mne se to teda na dalku sehnat podarilo, ale byl to normalni byt, ne WG, proste jsem jen musel predem poslat kauci. Ale jinak souhlasim s Thomaskem.

Jakub
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.01373 sekúnd zo 7 otázok