Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Nemocenská  (Prečítané 41772 krát)
jerr



Karma: 0
Príspevkov: 1


« : December 17, 2018, 12:43:47 pm »

 Zdravím, 11 let jsem pracoval v Rakousku. Ne celoročně, byla to víceméně sezónní práce v jednom malém vinařství. Letos,3 dny před koncem sklizně jsem dostal mrtvici, a když to se mnou "šlehlo", zlomil jsem si navíc obratel.Nedošlo mi, co se stalo, myslel jsem, že to přejde. Ani druhý den to však dobré nebylo, zavolal jsem synovi, chtěl jsem k nám k doktorovi, abych dobře rozuměl, co se vlastně děje. Doma jsem skončil samozřejmě v nemocnici. Neschopenku jsem na začátku vystavit nechtěl, vystavili mi ji s několika denním zpožděním. Poslal jsem ji zaměstnavateli i s překladem, ale po třech měsících ještě nemám nic, a můj šéf přestal brát telefony. Potřeboval bych vědět, na koho se mám obrátit a či vlastně mám na nemocenskou nárok. Pracoval jsem samozřejmě legálně. Díky za odpověď. Jiří
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.01845 sekúnd zo 7 otázok