Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
loading. . .

ZRUŠIŤ FILTER
Typ
Z Mesto V okolí km
Do Mesto V okolí km
Dátum od Λ V do Λ V
Európa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Dátum Typ Z Cez Do Míst Mapa Detail
01.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
03.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
04.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
05.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
05.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
06.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
07.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
08.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
09.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
10.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
11.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
12.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
13.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
14.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
14.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
14.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
15.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
15.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
15.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
16.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
16.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
16.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
17.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
17.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
17.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
18.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
18.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
18.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
19.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
19.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
19.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
20.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
20.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
20.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
21.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
21.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
21.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
22.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
22.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
22.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
23.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
23.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
23.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
24.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
24.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
24.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
25.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
25.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
26.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
26.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
27.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
27.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
28.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
28.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
29.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
29.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
30.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
30.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.11. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
01.12. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
01.12. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
03.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
05.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
06.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
07.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
11.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
12.12. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
Súčet jázd: 119

2 Stránky 1 2 

  10 20 50 100

Pravidla registrace | Kontakt | Odkazy | © Autostop.sk 2013
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.


Stránka generovaná za 0.56949 sekúnd zo 13 otázok