Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
loading. . .

ZRUŠIŤ FILTER
Typ
Z Mesto V okolí km
Do Mesto V okolí km
Dátum od Λ V do Λ V
Európa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Dátum Typ Z Cez Do Míst Mapa Detail
30.10. 12:00 D Ružomberok(SK) Banská Bystrica (SK) Zvolen(SK) 3 Mapa detail
30.10. 14:30 D Zvolen(SK) Banská Bystrica (SK) Ružomberok(SK) 3 Mapa detail
01.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
02.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
02.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
02.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
03.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
04.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
04.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
04.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
04.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
05.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
05.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
05.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
05.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
05.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
06.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
06.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
06.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
06.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
07.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
07.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
07.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
07.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
08.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
08.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
08.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
08.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
09.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
09.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
09.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
09.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
10.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
10.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
10.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
10.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
11.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
11.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
11.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
11.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
12.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
12.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
12.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
12.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
13.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
13.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
13.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
13.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 08:00 D Stropkov(SK) Svidník (SK), Bardejov (SK), Stará ľubovňa (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
14.11. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Nová Baňa (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
14.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
14.11. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Levoča (SK) Prešov(SK) 3 Mapa detail
14.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Kežmarok (SK), Stará ľubovňa (SK), Bardejov (SK), Svidník (SK), Giraltovce (SK) Stropkov(SK) 3 Mapa detail
14.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
14.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
Súčet jázd: 350

4 Stránky 1 2 3 4 

  10 20 50 100

Pravidla registrace | Kontakt | Odkazy | © Autostop.sk 2013
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.


Stránka generovaná za 0.42415 sekúnd zo 13 otázok