Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: 1 [2]   Dole
 
Autor Téma: Seznamení - Clervaux  (Prečítané 136746 krát)
Petr1
Hosť
« Odpoveď #15 : Jún 21, 2007, 08:00:00 am »

Neprehanis? Myslim, ze kvalitni ceskou kuchyn je problem najit i v Cechach.
Ale jinak si myslim, ze jako projekt to neni spatny.
Zaznamenané
Marta1
Hosť
« Odpoveď #16 : August 30, 2007, 03:08:54 pm »

Ahoj,

bohuzel jsem si precetla tvou otázku dnes cirou náhodou. Jak se na to dívam? Jak jiste vís, je podnikání vsude na svete urcité riziko. Já tady mám restauraci, ale podávat jen Ceské speciality, tak na to bych si netroufala. Sice je pravda, ze Cechu je tady pomerne uz dost ale takový normální Cech, který obvykle pracuje na institucích chodí velmi málo do nejakých restaurací, proste, kdyz vypadne z institucí, tak sedí obvykla doma u rodiny. Místní si radci dávají speciality Italské/Francouzské kuchyne a i kdyz jsem vyrostla v Cechách (doufám ze mi ted nekterí ctenrári prominou) tak si myslím, ze ta Ceská kuchyne vsude na svete tak proslulá není. Clovek tady musí také pocítat s vysokými faktorami jako je minimální mzda, která se proste musí kazdýmu platit, vysoké nájmy atd. Jeste k tomu se tady zatím v gastronomii clenu nových evropských státu zamestnávat nesmí, coz znamená, ze más urcite také problémy s personálem, atd. atd. Nejdrív si to vse dobre promysli, jestli by to vubec mohlo fungovat. Nechci te odradit, ale ptal ses me na muj názor a já jsem naprosto uprímná.

Cau, zdravím te

Marta
Zaznamenané
verca
Hosť
« Odpoveď #17 : November 21, 2007, 10:28:02 pm »

Ahoj chtela jsem se zeptat jestli se jeste stale konaji setkani v Papagenu?
Zaznamenané
Renesme



Karma: 1
Príspevkov: 36


« Odpoveď #18 : Apríl 05, 2015, 12:05:12 pm »

Ahoj Janule, ja byvam blizko Clervaux, mas este zaujem s niekym sa zoznamit?Prave som sa pristahovala:)
Zaznamenané
Renesme



Karma: 1
Príspevkov: 36


« Odpoveď #19 : Apríl 11, 2015, 11:52:16 am »

ahoj, byvam pobliz Clervaux, rada se zeznamim, Sisa
Zaznamenané
JAFAII



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #20 : Apríl 12, 2015, 03:15:32 pm »

Zdravím vás všechny sice nejsem v Lucu ale kousek z Francie tedy z Hayange a mám to k vám pár minut,pokud se tam stále scházíte a nebudu obtěžovat bylo by fajn setkat se se světoběžníky jako jsem já....
Zaznamenané
Louďas



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #21 : Apríl 18, 2015, 11:29:05 am »

Ahoj. Právě sem se přistěhoval do Lucu. Najde se někdo kdo mě to tady ukáže, zajde na drink a pokec. Díky Jarda
Zaznamenané
Strán: 1 [2]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00571 sekúnd zo 7 otázok