Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Cesky obchod s potravinami ve Svycarsku  (Prečítané 77305 krát)
Stone



Karma: 0
Príspevkov: 10


« : Október 10, 2012, 08:41:42 am »

Zdravim, mohl by mne nekdo poradit nejaky cesky obchod s potravinami ve Svajcu? Kde maji treba Kofolu a tak :-) Diky!
Zaznamenané
Stone



Karma: 0
Príspevkov: 10


« Odpoveď #1 : Október 16, 2012, 02:23:58 pm »

Nikdo nevi?  Smútok
Zaznamenané
andromeda4



Karma: 0
Príspevkov: 21



« Odpoveď #2 : Október 17, 2012, 11:25:09 am »

on  asi ziadny neexistuje.potrebujes nieco konkretne? tu je predsa taky vyber rozlicnych veci...aj bryndza sa da dostat,klobasky - tuna v zürichu je madarsky mäsiar,ktory ma maly obchodik na allmend brunau.nuz,kofolu tu nemaju,ale zato ine dobre napoje...a urcite je  moznost dat si potrebne veci niekym priviezt.ja som volakedy tiez nakupovavala na slovensku,az ma to omrzelo.este tak v nemecku je sanca,dostat podobne produkty.samozrejme,nebol by to zly napad,keby tu niekto take nieco postavil na nohy - obchod s cesko-slovenskymi potravinami,len nie som si ista,ci by ludia tak nakupovali...konkurencia je velka...no mozno sa niekto toho ujme :-).zatial nam zostava aspon par restauracii,kde varia tie "nase" jedla.
Zaznamenané
Harratko



Karma: 4
Príspevkov: 65



WWW
« Odpoveď #3 : Október 17, 2012, 01:53:51 pm »

kofolu jsem tu nikdy nevidela, jedine tu,co mi vozi mamka po litrech v aute,kdyz ma cestu:)
Zaznamenané
Stone



Karma: 0
Príspevkov: 10


« Odpoveď #4 : Október 17, 2012, 07:27:02 pm »

Tak to je skoda, mne slo hlavne o tu Kofolu  Úšklabok
Zaznamenané
novek
Hosť
« Odpoveď #5 : Október 18, 2012, 09:15:29 am »

 ;Dchtel bych mit tvuj problem a hledat kofolu Úšklabok
Zaznamenané
Stone



Karma: 0
Príspevkov: 10


« Odpoveď #6 : Október 18, 2012, 10:48:54 am »

Tak to je spis problem pritelkyne, ktera ji ma rada  Úsmev Jezdim po celym Svycarsku jako servisak, tak jsem si rikal, ze by nebyl pro me problem, se kdekoliv pro to zastavit, kdyby byl nekde nejakej obchod. 
Zaznamenané
novek
Hosť
« Odpoveď #7 : Október 19, 2012, 07:28:39 am »

Di nekam už z tou Kofolou.Kdiž jezdis po celem  vicarsku tak si zajed domu a kup si karton nebo 2.
Zaznamenané
Stone



Karma: 0
Príspevkov: 10


« Odpoveď #8 : Október 19, 2012, 10:44:28 am »

Ja jsem se na tvuj nazor neptal!
Zaznamenané
Aria86



Karma: 3
Príspevkov: 202


« Odpoveď #9 : Október 19, 2012, 11:41:41 am »

tak panove, nebudeme se tu hadat! jinak jednou byl na FB jakejsi odkaz na stranku ci co, Kofola do Svycarska, ale asi se to neuchytilo, jelikoz sem taky zadnou, krome specialne na prani dovezene, nevidela. Jinak pro novek, hledas tu uz delsi dobu praci, tak zacni na privydelek importovat ceske potraviny, myslim, ze by byl uspech.  Úšklabok
Zaznamenané
novek
Hosť
« Odpoveď #10 : Október 21, 2012, 01:53:21 pm »

 Úšklabok
« Posledná zmena: Október 21, 2012, 04:54:00 pm od novek » Zaznamenané
Harratko



Karma: 4
Príspevkov: 65



WWW
« Odpoveď #11 : Október 22, 2012, 04:25:06 pm »

osobne si nemyslim,ze by se tu nekdo uzivil obchodem s ceskymi potravinami - tehc par restauraci vetsinoou staci, clovek se nemusi permanentne zivit jen ceskymi vyrobky a zas takovej zajem o to neni.

a to, co clovek chce, si holt doveze Úsmev  ja mam svoji zasobu Kofoly a Tatranek, mamka obcas priveze Majku a jsem maximalne spokojena a nic mi nechybi:)
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00978 sekúnd zo 7 otázok