Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Chlieb  (Prečítané 35114 krát)
zuzanka_h



Karma: 0
Príspevkov: 7


« : November 02, 2012, 10:08:07 pm »

Bol by niekto ochotny mi doviest zo Slovenska alebo Ceska chlieb? Ten holandsky sa neda konzumovat. Diki za reakciu. Zuzana
Zaznamenané
MilanAmsterdam
Hosť
« Odpoveď #1 : November 22, 2012, 11:16:03 am »

mozna ze by bylo lepsi ze byjsi se vratila domu!!!!kdyz uz tak zacinas tak zde nebeudes spokojena.
Zaznamenané
zuzanka_h



Karma: 0
Príspevkov: 7


« Odpoveď #2 : November 29, 2012, 05:51:11 pm »

No nepotesil ste mne ani ja Vas nepotesim. Vratit sa to bude trosku problem ked uz skoro polovicu zivota zijem v nl a som spokojna, okrem toho chleba. 
Zaznamenané
paulla



Karma: 0
Príspevkov: 12


« Odpoveď #3 : December 01, 2012, 10:36:02 am »

Ahojky,tak s tim chlebem mas velkou pravdu,jsem tu jiz tretim rokem a to, co mi tu chybi jsou nase rohliky a chleba.
Zaznamenané
zuzanka_h



Karma: 0
Príspevkov: 7


« Odpoveď #4 : December 03, 2012, 03:49:46 pm »

Tak je, holandania nevedia piect chleba ani varit pivo:-).
Zaznamenané
MilanAmsterdam
Hosť
« Odpoveď #5 : December 05, 2012, 05:48:16 pm »

tja
takovy je zivot bud si zvyknete a bedete zde v Holansku stastny,nebo sy nezvyknete tak budete myt problem.
Zaznamenané
zuzanka_h



Karma: 0
Príspevkov: 7


« Odpoveď #6 : December 08, 2012, 11:52:31 am »

hmm, keby to bolo take lahke byt stastny tak mame vo svete len usmievajucich sa ludi ci v nl alebo inde na svete. no bohuzial to tak nie je lebo clovek je nespokojny tvor. ci uz mu nieco chyba alebo nie. tym ze si tu zvyknem neznamena ze nebudem mat problemy. problemy su na to aby sa riesili. a ked je tam riesenie tak tam nie je problem toch?
« Posledná zmena: December 09, 2012, 06:21:06 pm od zuzanka_h » Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00673 sekúnd zo 7 otázok