Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Pes ve Švýcarsku  (Prečítané 49049 krát)
kadlecovaaja



Karma: 1
Príspevkov: 7


« : November 15, 2012, 03:27:59 pm »

ahojte , chtěla jsem se zeptat, jak je to se psem ve  výcarsku.. Pojedu na 4 měsíce pracovat do  výcarska a chtěla jsem vědět jestli je možno si sebou vzít psa a zda se něco platí a vlastně všechny informace, co jsou potřeba k pobytu psa ve  výcarsku, díky za odpověd Mrknutie
Zaznamenané
Michalb



Karma: 0
Príspevkov: 10


« Odpoveď #1 : November 25, 2012, 07:59:40 pm »

Ahoj,tak za prve pes musi byt ockovany a musi mit pas a cip.Jinak ho prez hranice neprevezes.Pokud sem jedes na 4 mesice asi bych registraci psa neresil.Pokud se rozhodnes ho registrovat tak ze sve zkusenosti se plati pouze poplatek mestu a registrace  do registru zvirat.Mesto napr Winterthur me stalo 200 rocne  a jeste ten registr k tomu- tedy jednorazove dalsich 80fr. to by meli byt veskere naklady. Nevim jestli to jde platit jen ctvrtletne.Ale jak rikam urcite bych ho kuli 4 mesicum neregistroval.
Preji hezky pobyt.
Zaznamenané
bobo750



Karma: 1
Príspevkov: 14


« Odpoveď #2 : December 06, 2012, 02:56:46 pm »

Zdravim. My jsme meli pred nekolika tydny velice zajimavy zazitek na svycarskych hranicich...
Pritel, Nemec, ve Svycarsku pres 4 roky, ma 7-leteho psa.
Zastavili nas na hranicich, kdyz jsme jeli z nakupu, vsechno patricne orazitkovano, atd, takze zadny problem.
Chteli vedet, jestli je pes procleny...Pes je ve Svycarsku bran jako "Ware", takze se jeho hodnota musi proclit. Nevedeli jsme, ale to neomlouva.
Takze 8 % MwSt a k tomu 2x 8% MwSt jako pokutu. Pri hodnote psa EUR 600 si umite predstavit, jak nam spadla brada...
Zaznamenané
katkab



Karma: 0
Príspevkov: 5


« Odpoveď #3 : December 07, 2012, 02:18:10 pm »

No, teda, to koukam. Taky tady mame psa a o clu sem nikdy neslysela. nedavno nas taky staveli na hranicich a dlouho kontrolovali jeho pas, ale na clo se nas nastesti neptali.
Zaznamenané
m1chala



Karma: 0
Príspevkov: 4


« Odpoveď #4 : December 13, 2012, 09:55:02 am »

to by me zajimalo jak se pozna jakou ma pes hodnotu Úsmev muj je treba z utulku, takze ...
ale ja jsem vlakem projela nekolikrat hranice a psa si ani nevsimli ani pas neukazoval.
s tim hlasenim... nevim, ja mam ten muj pes tady sedum mesicu, a nahlasila sem ho ted... no ale pekne mi to nechali doplatit uz od zacatku, ale vyuctovali mi kveten-prosinec(konec roku) takze sem neplatila celej rok...
zmatky, samy zmatky
Zaznamenané
ŠárkaMarek



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #5 : Máj 08, 2017, 02:36:39 pm »

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, budeme se stěhovat do  výcarska a máme psa(rhodeský ridgeback). Od jednoho Slováka žijícího 6 let ve  výcarsku jsem slyšela, že se psem je to složitější co se samoty denně v bytě týče.Že pes může být v bytě sám jen určité hodiny( říkal myslím 6 hodin) a pak musí mít zařízené hlídání nebo musí být někdo doma.
Chtěla bych vědět Vaše zkušenosti, jak to tedy je, protože i  výcar přeci pracuje více než 6 hodin denně ne?
Děkuji za odpověďˇ.
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.02188 sekúnd zo 7 otázok