Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Hľadám prácu - Frankfurt  (Prečítané 47939 krát)
Klaudy



Karma: 0
Príspevkov: 5


« : Január 10, 2013, 08:30:48 pm »

Ahojte, hľadám si prácu vo Frankfurte, viete mi pomôcť? Ovládam angličtinu a základy nemčiny. Prosím pomôžte Úsmev
« Posledná zmena: Január 11, 2013, 04:28:47 pm od David » Zaznamenané
saba



Karma: 1
Príspevkov: 32


« Odpoveď #1 : Január 11, 2013, 02:52:59 pm »

Ahoj. nevim jestli si holka nebo kluk Úsmev...ale muzu nabidnout pouze brigadu v podobe hlidani meho syna Úsmev, je to spis privydelek... diky za info. Sabina
Zaznamenané
Klaudy



Karma: 0
Príspevkov: 5


« Odpoveď #2 : Január 11, 2013, 07:21:15 pm »

Ahoj som dievča Úsmev Sabinka ďakujem, veľmi rada by som strážila Tvojho synčeka , ale z toho by som tam asi nevyžila :/ Potrebujem prácu a potom by som Ti aj malého strážila Úsmev
Zaznamenané
saba



Karma: 1
Príspevkov: 32


« Odpoveď #3 : Január 12, 2013, 11:20:12 pm »

rozumim, proto jsem psala ze je to jen privydelek Úsmev. Kamaradka treba v  uklizi ve fajn hotelu a vecer obcas hlida deti, tak jsem to zkusila Úsmev. Kdyby si mela zajem jako privydelek v praci, tak se ozvi Úsmev, kazdopadne moc drzim palce pri hledani prace.
Zaznamenané
Klaudy



Karma: 0
Príspevkov: 5


« Odpoveď #4 : Január 28, 2013, 05:55:10 pm »

Veď aj ja sa snažím nájsť si niečo v hotely, upratovanie, ale nedarí sa :/ A ďakujem, snáď vyjde a potom prídem aj za drobcom Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00907 sekúnd zo 7 otázok