Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: integrační kurz na VHS  (Prečítané 25008 krát)
klaruša



Karma: 0
Príspevkov: 6


« : Február 23, 2013, 01:42:06 pm »

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli někdo z vás dělal integrační kurz na VHS???Zajimalo by mě,jak to probíhalo a jestli vám to pomohlo.moc děkuji za info Úsmev
Zaznamenané
john070



Karma: 1
Príspevkov: 33



« Odpoveď #1 : Február 23, 2013, 04:21:56 pm »

Ahoj,
ja  teraz chcem zacat chodit na ten kurz VHS. Moja teta tam volala kedze ja by som sa nedohovoril a mam tam prist vyplnit nejaky formular. Je to patkrat do tyzdna na styri hodiny, cize cele doobeda. Ak sa aspon trochu dohovoris po nemecky tak mozme skocit tam spolu a popytat sa na blizsie info. Ak by si chcela Mrknutie Lebo ja tam idem ten tyzden sa prihlasit, len problem mam v tom ze sa nedohovorim po nemecky Úsmev a teba nema volno Smútok

S pozdravom,

Jano
Zaznamenané
klaruša



Karma: 0
Príspevkov: 6


« Odpoveď #2 : Február 23, 2013, 07:13:01 pm »

no a kde ho budeš dělat???já chci chodit do Neuwiedu.ale asi Ti moc  nepomuzu taky neumim německy:-)Ale bylo by fajn,jít tam s někym Úsmev
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.0067 sekúnd zo 7 otázok