Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Nabízím odměnu za zprostředkování práce  (Prečítané 50743 krát)
MILIMILI555



Karma: 1
Príspevkov: 33


« : Apríl 28, 2013, 03:01:13 pm »

Zdravím lidi nabízím odměnu tromu kdo mi dohodí nejakou práci když už nechce nikdo s vás nic udělat zadarmo.Ten kdo se mi ozve co nejrychleji odměna jistá ale až budu vědět kde mám pracovat a kde budu bydlet plus kolik peněz dostanu.Zaplatím až v Německu na místě díky všem můj email mkaviak[zavináč]seznam.cz tel:+420723000534
Zaznamenané
Chapefm
Hosť
« Odpoveď #1 : Máj 23, 2013, 04:30:44 pm »

jeste kdybys tak aspon napsal co umis a jak jsi na tom s nemcinou
Zaznamenané
MILIMILI555



Karma: 1
Príspevkov: 33


« Odpoveď #2 : Máj 26, 2013, 02:35:29 pm »

No němčinu umím na zíkladní úrovní ale určitě bych pochopil co mám dělat .Dělal jsem různé věci na stavbě pomocníka,skladníka ,řidiče  atd takové obyčej věci budu rád za každou dobře zapalcenou práci a jazyk se naučím na komunikaci pokud tam budu žít jen potřebuji dostat šanci pokud by si mi dal nějaký typ nebo něco sehnal byl bych ti  vděčný dík za odpověď Milan
Zaznamenané
winzig



Karma: 0
Príspevkov: 20


« Odpoveď #3 : Máj 27, 2013, 10:03:42 am »

Nabízím pomoc při vyhledání zaměstnání,včetně přeložení životopisu a dopisu pro zaměstnavatele.
více:winzig[zavináč]email.cz
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00911 sekúnd zo 7 otázok