Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Berlin - někdo česky mluvící v Berlíně?  (Prečítané 61147 krát)
Martyrr



Karma: 0
Príspevkov: 8


« : September 26, 2013, 09:57:17 am »

Ahooj ozve se nějaký česky mluvící tvor v Berlíně? Třeba do zpráv nebo na e-mail dr.martinez[at] centrum.cz. budu rad za každou odpověď.. Jsem tu 2 měsíce zadní češi..
« Posledná zmena: Október 16, 2013, 02:13:52 am od David » Zaznamenané
valesek



Karma: 0
Príspevkov: 5


« Odpoveď #1 : September 26, 2013, 04:35:54 pm »

Ahoj, ty už jsi v Německu delší dobu nebo ten Berlín je tvoje první místo kde jsi dlouhodobě za prací?
Zaznamenané
Martyrr



Karma: 0
Príspevkov: 8


« Odpoveď #2 : September 30, 2013, 09:45:17 am »

Ahoj jsem tu 3 měsíce.
Zaznamenané
nuisance



Karma: -1
Príspevkov: 54



« Odpoveď #3 : November 10, 2013, 06:07:09 pm »

Ahoj,

zdravím z Reinickendorfu :-)
Jak se vede v Berlíně?

Michal
Zaznamenané
Martyrr



Karma: 0
Príspevkov: 8


« Odpoveď #4 : November 12, 2013, 10:59:39 am »

AHoj v Berline super. Co ty Tady ?
Zaznamenané
nuisance



Karma: -1
Príspevkov: 54



« Odpoveď #5 : November 16, 2013, 04:03:20 pm »

no.... shodou okolností jsem objevil tuhle stránku :-) Jinak já jsem už mazák, jsem v Německu přes 5 let :-)
Zaznamenané
valesek



Karma: 0
Príspevkov: 5


« Odpoveď #6 : November 17, 2013, 12:57:25 pm »

Ahoj,
rikam si, ze bych chtel zkusit pracovat v Nemecku, ale s mou nemcinou to neni nejlepsi. Myslite ze na minijoby berou i lidi se spatnou nebo temer zadnou nemcinou? Ja bych vzal ty minijoby kvuli tomu, abych mohl prespavat v nemecku a ucit se tam nemcinu a pritom si na pobyt vydelal. Vzdy kdyz totiz napisu prihlasku o praci, tak chcou nemcinu.

Ales
Zaznamenané
nuisance



Karma: -1
Príspevkov: 54



« Odpoveď #7 : November 27, 2013, 04:47:39 pm »

... tak jako nemcinu potrebujes fakt i na uklizecku, nehlede na to, ze je v Nemecku uklizecek prebytek, vidim to u nas ve firme, ale i tak kolem sebe, proste bez nemciny se tady clovek nechyta, ale co vim, tak Bundesagentur für Arbeit (pracovni urad) hradi kurz nemicny, snad po dobu 6ti mesicu (a nevylucuju, ze nehradi ani socialni davky). Potrebujes tu byt nahlasenej na mestskym urade (je zapotrebi Anmeldebescheinigung) a muzes zacit :-)
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00837 sekúnd zo 7 otázok