Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Studium ve Frankfurtu  (Prečítané 36334 krát)
Katerinass



Karma: 0
Príspevkov: 2


« : December 05, 2013, 08:05:58 am »

Zdravím, najde se tu někdo, kdo studuje. Chtěla bych vědet, jak to tady na VŠ chodí. Jestli je vůbec nějaká reálná možnost se tam vůbec dostat? Jestli se dělají normální přijímacky jako v ČR (na Slovensku)? Nic jsem se o tom nedocetla Čo??? Díky Úsmev
« Posledná zmena: December 05, 2013, 08:34:52 am od David » Zaznamenané
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Príspevkov: 2556


:)


WWW
« Odpoveď #1 : December 05, 2013, 08:37:23 am »

Vlevo v článku o studiu se dozvíš víc.

Na jaký obor se chceš dostat? To je hodně podstatné. Podle toho se dají zjistit šance na přijetí.

Přijímačky se zpravidla nedělají, většinou se přijímá podle maturitního průměru, na některé obory jen pohovory nebo třeba napsat článek.
Zaznamenané
Katerinass



Karma: 0
Príspevkov: 2


« Odpoveď #2 : December 05, 2013, 07:26:53 pm »

Chci studovat magisterske studium v oboru Ekonomie (Bwl). Zatím se mi zdá nemožné se tam dostat, ale tak uvidime. Potřebuji DSH-2, což mi ještě chvíli potrvá. Jinak článek jsem přečetla, dobré rady.
Děkuji
Zaznamenané
kap



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #3 : Január 03, 2014, 11:03:24 pm »

Já sám studuji vedle v Mohuči a můžu říct, že dostat se na V  není až takový problém, jako se na první pohled zdá. Hodně záleží na maturitním průměru, typu střední školy a příp. jestli jsi už předtím studovala v ČR.
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00873 sekúnd zo 7 otázok