Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: hledam nekoho z Vogelstangu a okoli  (Prečítané 52264 krát)
michaelaCH



Karma: 0
Príspevkov: 3


« : Január 23, 2014, 11:36:00 am »

ahoj hledam nekoho z Vogelstangu a okoli..nikoho tu neznam
« Posledná zmena: Apríl 23, 2014, 08:55:39 pm od David » Zaznamenané
autopok



Karma: 0
Príspevkov: 1



« Odpoveď #1 : Február 08, 2014, 05:48:59 am »

ahoooj z Ludwigshafenu Karel
Zaznamenané

sympaťanda by nebyla??
Evittka



Karma: 0
Príspevkov: 3



« Odpoveď #2 : Február 12, 2014, 04:54:04 pm »

Ahojky Úsmev já jsem v Käfertalu,bydlíme tady i s přítelem skoro rok,taky tady skoro nikoho neznáme,ale snad brzo poznáme.Není to daleko od tebe,navíc ve Vogelstangu vím dokonce o jedné češce,už jsme se i setkaly:-) Jestli budeš chtít,ozvi se a dáme sraz:-) Eva Mrknutie
Zaznamenané
michaelaCH



Karma: 0
Príspevkov: 3


« Odpoveď #3 : Apríl 23, 2014, 11:34:59 am »

ahojky ..prosim nevis o nejake praci na odpoledne tak od 15hodiny?neumim jeste moc nemecky,hledam marne a uz si nevim rady kam se obratit
Zaznamenané
Dominika25



Karma: 0
Príspevkov: 3



« Odpoveď #4 : Apríl 25, 2014, 09:51:53 pm »

Ahoj, ja jsem z Hirschbergu.. jsem tu jen asi 3 tydny, ale uz jsem se byla podivat tramkou do Rhein Neckar Zentrum po obchodech.. jinak moc jeste neumim jezdit a auto mi budou kupovat pozdeji... tak kdyby jsi chtela, mohu kdykoli ve vsedni den od cca 8:30 do tak 15:30... ale penizky na pripadne nakupy budu mit az zacatkem kvetna, ted bych mohla tak na kafeto.. ale rada bych s nekym vyrazila
D.
Zaznamenané
michaelaCH



Karma: 0
Príspevkov: 3


« Odpoveď #5 : Apríl 26, 2014, 12:31:12 pm »

ahojky ..dnes je prave setkani cechu a slovaku v Gemrsheimu hospudka je U stastne Stisky ..budes tam vitana.na prtalu nasinci najdes presnou adresu ..je slet slet carodejnic
Zaznamenané
Dominika25



Karma: 0
Príspevkov: 3



« Odpoveď #6 : Apríl 29, 2014, 09:31:32 pm »

chyo to jsem propasla Smútok mam volno od zitra vecer, cely ctvrtek i patek i sobotu, ready musim byt az v nedeli v sedm  rano.. kdyby jste chteli cosi podniknout....
muj mail: dominika.matyskova[zavináč]gmail.com   tam chodim porad....
Zaznamenané
Shodan91



Karma: 0
Príspevkov: 8


23 Jahre, ich mag klettern und In-line fahren.


« Odpoveď #7 : August 11, 2014, 12:38:54 am »

Ahojte byvam v okoli Ludwigshafen presnejsie v Rheingönheim, mam tu zopar nemeckych kamosov no ale neni to to co SK/CZ kamarati, jediny slovak s kym sa tu v DE rozpravam je brat, inak nula bodov. Ak niekto ma chut sa zoznamit, tak sa mi ozvyte na mail, Jozef.Pachinger[zavináč]atlas.sk  Tschüs Úsmev
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.01033 sekúnd zo 7 otázok