Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Au-pair Dresden od 1.6.  (Prečítané 46290 krát)
kmeta



Karma: 0
Príspevkov: 29


« : Apríl 23, 2014, 12:42:32 pm »

Moje Gastfamilie hleda novou au-pair od 1.6 na rok. Rodina bydli v Dresden-Radebeul maji 4 deti ktere jsou pres den ve skolce. Rodina prispiva na jazykovy kurz, plati kapesne, mesicni jizdenku, stravu a zdravotni pojisteni. Deti jsou moc mile odchazim od nich s  tezkym srdcem, proto hledam milou osobu ktera se jim bude venovat. Rodina hovori nemecky proto jsou zaklady nemciny vyhodou. Au-pair dostane vlastni pokoj a vlastni koupelnu. Pracovni doba 30hodin tydne, 4 tydny dovolene, vikendy podle domluvy. V zacatcich pomuzu :-) Lucka.
« Posledná zmena: Apríl 23, 2014, 06:03:28 pm od David » Zaznamenané
Cici002



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #1 : Apríl 24, 2014, 05:38:04 pm »

Zdravím jsem skoro 23 leta mlada holka,ktera by mela velky zajem o vasi nabidku . Nikdy jsem se s timhle nepotkala,ale chtela bych si to zkusit,a hlavne v zivote neco dokazat,naucit se nemecky. nemecky neumim sem tam neco malo,ale jsem schopna se ji ucit. Mela bych o to velky zajem. Pokud mohu poprosit napis te mi na Cici002[zavináč]seznam.cz vice informaci dekuji pekne Jitka
Zaznamenané
karolinaS



Karma: 0
Príspevkov: 2


« Odpoveď #2 : Máj 08, 2014, 01:13:32 pm »

Ahoj, byla jsem už na letním au-pair pobytu kousek od Stuttgartu, chtěla bych se do Německa vrátit. Děti miluju, právě státnicuji, tak hledám, kam dál.... Je mi 24 roků a němčinu pomale zapomínám, což mi přijde jako hrozná škoda. Když se ozveš, budu ráda k.svarickova[zavináč]seznam.cz
Zaznamenané
jilkovam



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #3 : Máj 12, 2014, 09:52:25 am »

Ahoj,

je to ještě aktuální?

Prosím o odpověď na jilkovamarket[zavináč]gmail.com

Moc díky, Markéta
Zaznamenané
kmeta



Karma: 0
Príspevkov: 29


« Odpoveď #4 : Máj 12, 2014, 04:46:00 pm »

Ahoj, uz jsme nasli :-) moc diky za odpovedi.
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00953 sekúnd zo 7 otázok