Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Práce a pracovní povolení 2015  (Prečítané 55512 krát)
l.kristin



Karma: 0
Príspevkov: 21


« : Máj 21, 2014, 09:41:33 am »

Dobrý den,půjde sehnat pracovní povolení a povolení k pobytu v roce 2015 za stejných podmínek jako nyní?Nebo už bude  výcarsko omezovat povolení pro občany EU?Díky za rady.Přeji hezký den.
Zaznamenané
MiroR



Karma: 0
Príspevkov: 21


« Odpoveď #1 : Máj 21, 2014, 09:50:46 am »

To ti nikto nevie zatial povedat Úsmev Pokial viem este nieje ani vypracovany navrh zakona, ktory sa ma prijat. Jeho platnost je teda tiez neista.
Je tiez celkom mozne, ze sa nestane nic, .. zmenia sa niektore formality a nebude to mat ziadny velky dopad.
Zaznamenané
l.kristin



Karma: 0
Príspevkov: 21


« Odpoveď #2 : Máj 27, 2014, 05:48:22 pm »

Ahoj,díky za odpověď.
Zaznamenané
michalpp



Karma: 12
Príspevkov: 234


« Odpoveď #3 : September 07, 2014, 11:37:47 pm »

Podrobny navrh novych pravidel /i kdyz ne jeste v formulaci jako zakon / byl prezentovan koncem cervna. Prislusne zakonne upravy maji platit od noveho roku, tedy od 1.1.2015
Zaznamenané
myroch



Karma: 0
Príspevkov: 2


« Odpoveď #4 : Október 06, 2014, 08:29:20 pm »

https://www.bfm.admin.ch/bfm/de/home/aktuell/news/2014/ref_2014-06-202.html
Zaznamenané
Moony



Karma: 0
Príspevkov: 4


« Odpoveď #5 : Február 18, 2018, 01:47:09 pm »

Pracoval jsem u  výcarské ochranky a měl tři roky povolení typu "L" - pokaždé vydané jen na 6 měsíců. Jelikož byl předpoklad, že budu potřebovat i služební zbraň, požádal můj zaměstnavatel o její vydání. Majitelem Evropského zbrojního pasu jsem byl již několik let takže to - dle vyjádření zaměstnavatele - neměl být žádný problém. Opak byl ale pravdou. Jednalo se o dost závažný problém, který mě ve finale málem dostal do vězení. Evropský zbrojní pas ve  výcarsku neplatil, zbraň mi tudíž nemohla být přidělena. Bylo nutné zažádat si o vydání  výcarského evropského zbrojního pasu a k tomu, jak známo, povolení typu "L" nestačí.
Platnost mého Elka se pomalu chýlila ke konci takže jsem požádal o vydání Béčka. K žádosti o vydání Béčka byl doložen i příslib zaměstnavatele, že mám pracovní poměr na dobu neurčitou a že kvůli zbrojáku potřebuji Béčko. Po více jak třech letech mi vydali povolení, ale opět typ "L" .... a tím moje slibně rozjetá kariéra u Swiss ochranky skončila. :-(
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00819 sekúnd zo 7 otázok