Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Sháním práci v Rakousku  (Prečítané 13651 krát)
Sexysoused



Karma: 0
Príspevkov: 1


« : Jún 25, 2014, 05:12:57 pm »

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějaké brigádě na červenec popřípadě i srpen v Rakousku. Bydlím v Jihočeským kraji nedaleko od hranic ( Kaplice ). Čím blíže bych to měl, tím lépe. Jsem student Automobilní a technické v Českých Budějovicích, kde studuji obor Autotronik. Je mi 18 let a mám auto. Jsem velice vzručný to co jsem nikdy nedělal ihned okoukám. Spíše ovládám anglický jazyk-pokročile, německý jsem měl cca 2-3 roky na Gymplu, takže bych si to musel osvěžit zase. Byla by mi jedno jaká pozice neboli jaká práce. Hlavně aby byla dobře placená. Klidně bych šel na oba dva měsíce, tak jestli o něčem nebo někom víte. Budu rád. Tady v ČR jsem měl několik brigád, ale málo peněz. Chci si teď kupovat auto tak proto sháním finance. Pro jakékoliv informace či otázky pište na můj mail "kuboda[zavináč]email.cz"
Děkuji Kubovský
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00817 sekúnd zo 7 otázok