Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: hledám kamarady :) Londýn  (Prečítané 46087 krát)
kasandra



Karma: 1
Príspevkov: 2


« : Október 28, 2014, 05:59:51 pm »

Ahoj, chystám se do Londýna a touto cestou hledám kamarady ,než se někam vydám Úsmev
Pkud máte tipy na stránky kde bych mohla hledat bude vděčná. děkuju Úsmev
Zaznamenané
Iveta007



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #1 : November 09, 2014, 08:50:05 pm »

Ahoj, já jsem kousek od Londýna a taky bych ráda našla pár lidí, se kterýma by se dalo někam zajít. Iveta
Zaznamenané
Igy



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #2 : November 22, 2014, 04:34:40 pm »

Ahoj:), v Londýně bydlím už čtvrtý měsíc a taky rád poznám nové lidi. Bohužel pracuji s lidmi, kteří se tak často nescházejí nebo to není možné kvůli pracovní době. Takže se klidně ozvěte a podniknem něco;).
Zaznamenané
WhySoSerious



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #3 : November 24, 2014, 02:10:56 pm »

Ahoj, taky bych rád zašel s někým na pivko/pokec... bydlím v centru u Warren st. Úsmev Dejte vědět Molina.Ondrej[zavináč]gmail.com a něco poodniknem Úsmev neděle nebo pondělí. Ondra
Zaznamenané
Martinka925



Karma: 0
Príspevkov: 1



« Odpoveď #4 : November 25, 2014, 06:18:51 pm »

Ahojky, od prosince budu v Londýně jako aupairka, a jelikož tam nikoho neznám tak bych také ráda poznala nějaké nové přátele. Budu ráda když něco domluvíme  Mrknutie.
Zaznamenané
MikeGaray



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #5 : December 10, 2014, 01:40:26 pm »

Ahoj Úsmev Kdy se stěhuješ do Londýna? Já v lednu. Hodilo by se pár tipů na ubytování Úsmev
Zaznamenané
nathaniel



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #6 : December 10, 2014, 01:47:14 pm »

Čaues lidi!!!
Tj rád vidím že tady nejsme jediní noví a sami:))... Ja přijel s kamaradem cca před týdnem a zatim se ještě jen tak rozkoukavame a taky hledáme nějake v chillu lidi co by někdy něco podnikli! Takže klidně pište! Jinak i teď v sobotu 13.12. budem dělat i menší seznamovací párty Úšklabok pro čechy u nás na houseu v Leytonu, takže kdo bude chtí klidně doražte! Vyplazujem jazyk

 
Zaznamenané
rencalka



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #7 : Január 25, 2015, 12:13:49 am »

Ahoj som v Londýne nová a bývam v časti Sutton Úsmev rada by som sa s niekym zoznamila Úsmev
Zaznamenané
khimari87



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #8 : Marec 04, 2015, 10:58:11 pm »

Ahoj za pár měsíců mě taky čeká cesta do UK za prací. Rád tam poznám krajany, ale i sousední krajany.
Bylo by fajn se tam necítí osamocený a vyrazit někam na pivko nebo kafe.. 
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00637 sekúnd zo 7 otázok