Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Mapy  (Prečítané 38966 krát)
daniel.87



Karma: 0
Príspevkov: 4


« : Marec 08, 2015, 09:55:12 pm »

Dobrý den,
měl by prosím někdo tip na dobré knihkupectví v Norimberku nebo Erlangenu, kde by se daly sehnat turistické mapy např. Bambergu, Franského  výcarska atd.? Moc se tady neorientuju a navíc neumim německy. Smútok
Díky,

Dan
Zaznamenané
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Príspevkov: 2556


:)


WWW
« Odpoveď #1 : Marec 08, 2015, 10:14:44 pm »

Ahoj, mapy najdeš ve kterémkoliv knihkupectví nebo na benzínce.

Doporučuju stáhnout nějaké mapy do mobilu, např. Sygic navigaci.
Zaznamenané
daniel.87



Karma: 0
Príspevkov: 4


« Odpoveď #2 : Marec 08, 2015, 10:24:35 pm »

Ahoj, moc děkuju, já používam starší typ mobilu (na všechno ostatní mam notebook a foťák Smiech). Takže zkusim tu benzínku, to je dobrej nápad. Mrknutie
Zaznamenané
jahoda2010



Karma: 11
Príspevkov: 1228



« Odpoveď #3 : Marec 09, 2015, 11:12:08 am »

A ak môžem poradiť, používajte aj google mapy, majú napr. aj také nastavenie, že "hľadať v blízkosti", a tam si môžeš hodiť, čo chceš vidieť: hrad, zámok, kostol, atď ... užitočné, ak sa nechceš každý deň autom trepať niekam kopec kilometrov ...  a takisto objavíš veci, čo možno na klasickej mape nenájdeš ...
Zaznamenané
daniel.87



Karma: 0
Príspevkov: 4


« Odpoveď #4 : Marec 09, 2015, 01:55:39 pm »

On je spíš problém v té celkové orientaci, včera jsem byl v Bambergu a bohužel zbytečně, protože jsem tam vůbec nenašel to, co jsem chctěl vidět. Návštěva Německa bez znalosti němčiny bohužel člověku moc nedá, ale i to je zkušenost.
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.01931 sekúnd zo 7 otázok