Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: nebezpecny pocitacovy virus  (Prečítané 23188 krát)
jesieenka
Hosť
« : Apríl 02, 2015, 04:05:21 am »

Chceli ste si stiahnut film a na obrazovke sa vam zrazu zjavilo varovanie nemeckej policie a vyzvu, aby si zaplatili?

Jedna sa o velmi nebezpecny virus!
« Posledná zmena: Apríl 02, 2015, 03:36:43 pm od jesieenka » Zaznamenané
jesieenka
Hosť
« Odpoveď #1 : Apríl 02, 2015, 03:04:45 pm »

Tento virus vam zablokuje cely pocitac!

Vacsinou je tam nejaka vyzva, aby ste zaplatili nejaku sumu a potom bude pocitac znova odblokovany.
Chyba! Zaplatite a nic sa nestane!

Počítač ostane zablokovaný.
« Posledná zmena: Apríl 03, 2015, 02:38:18 am od jesieenka » Zaznamenané
jesieenka
Hosť
« Odpoveď #2 : Apríl 03, 2015, 02:35:51 am »

Pisem to sem preto, lebo ked sa to stalo mne, myslela som si naozaj, ze som sa urobila "strafbar". ked som chcela stiahnut jednu starsiu cesku komediu ...

Bolo tam varovanie, ze ak nezaplatim, hodia to advokatom, tak som par mesiacov zila v strachu, ze nieco dojde ... DNES uz aspon viem, preco nedoslo a som rada ...

Hoci, to bolo velke poucenie pre mna, uz NIKDY nestahovat filmy, ale aj nestahovat NIC, co nie je overenere, preverene (a teda bezpecne)

(Dodam, ze filmy som ani dovtedy nestahovala, toto bolo PRVY raz, co som sa o to pokusila a hned TAKE nieco)

p.s. az dnes som sa dozvedela, ze slo o virus ...
« Posledná zmena: Apríl 03, 2015, 02:46:42 am od jesieenka » Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00553 sekúnd zo 7 otázok