Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Stahujeme, prepravime, nalozime, vylozime  (Prečítané 20612 krát)
zero040
Nákladná preprava a SŤAHOVANIE



Karma: 0
Príspevkov: 14


Nákladná preprava aSŤAHOVANIE


« : Jún 04, 2015, 11:27:30 pm »




SŤAHOVANIE!!!

  Vozidlá s nosnosťou   do 1500 kg a objemovým ložným priestorom 9 m3(Citroen Jumper), Fiat Ducato-maxi (15 m3)  

Sídlo firmy-Žilina  

SŤAHOVANIE, v rámci regiónu, SK i EU taktiež smer SK -ČR(hlavne Praha), AT, D, UK. . . , prípadne opačne. Samozrejme si vozidlo naložíme aj vyložíme, tam kde treba, poistenie nákladu je samozrejmosť.  

Pracujeme aj cez víkendy a sviatky,reagujeme flexibilne na požiadavky a potreby klienta.

Cena je rozumná a po dohode nikdy dodatočne nenavyšuje.

 

www.autodoprava-a-stahovanie0.webnode.sk


* tahac%2C-lietadlo%2C-preteky-137949.jpg (28.57 KB, 346x249 - prehliadnuté 328 krát.)
« Posledná zmena: Júl 30, 2015, 09:55:55 am od David » Zaznamenané

Vykonávam nákladnú prepravu a SŤAHOVANIE aj smer SK-Rakúsko,prípadne opačne.Vozidlo,nosnosť do 1500kg.Zaručene výborné ceny.
dagmarb1971



Karma: 0
Príspevkov: 26



« Odpoveď #1 : Júl 28, 2015, 05:41:54 pm »

Dobry den, ja by som sa rada opytala, ci by bolo mozne previezt pracku a susicku z Mnichova - Ost, Pliening do Ziliny. Citala som Vasu ponuku, preto hladam nejakeho prepravcu, ci sukromnu osobu, ktora by taku moznost mala. Veci nie su nove, tak neviem, ci sa mi to previezt vobec oplati. Dakujem za akukolvek informaciu, ci pomoc.
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.0053 sekúnd zo 7 otázok