Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Hledám práci ve Švýcarsku  (Prečítané 23528 krát)
martin007



Karma: 1
Príspevkov: 12


« : Január 07, 2016, 01:54:51 pm »

Hledám jakoukoli manuální práci ve  výcarsku,nástup možný ihned.Němčina na komunikativní úrovni.Několikaletá praxe v Rakousku jako řidič ,,b",skladník,pracovník v potravinářství.Není problém s provizí za domluvenou práci.Životopis v NJ plus foto zašlu.
Zaznamenané
martin007



Karma: 1
Príspevkov: 12


« Odpoveď #1 : Január 07, 2016, 02:00:57 pm »

NENA EL BY SE JEDINEC Z JIŽNÍCH ČECH,POPŘ. ODJINUD,S VOZEM,KTERÝ BY SE NEBÁL VYRAZIT DO  VÝCARSKA NA BLIND HLEDAT PRÁCI?ROZESLAL JSEM KOPU ŽIVOTOPISŮ NA RŮZNÉ AGENTURY,ALE PRÝ JE LEP Í OSOBNÍ NÁV TĚVA.HLAVNÍ JE SE TOHO NEBÁT!
Zaznamenané
martin007



Karma: 1
Príspevkov: 12


« Odpoveď #2 : Január 08, 2016, 08:46:33 am »

Zdavím,našel by se někdo akční z Jižních Čech nebo i odjinud, s vlastním vozem,který by byl ochoten vyrazit na blind do  výcarska za prací?Rozeslal jsem spoustu životopisů,ale určitě to chce být tam osobně a zkusit si obejít agentury nebo se i pozeptat...Němčinu mám na komunikativní úrovni..
Zaznamenané
KaterinaB



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #3 : Február 18, 2016, 02:09:23 pm »

Přeji krásný den, Martine, tak už jste vyrazil... :-)
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.01657 sekúnd zo 7 otázok