Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: adresa v německu pro objednávky z netu  (Prečítané 41500 krát)
monluky



Karma: 0
Príspevkov: 2


« : Január 13, 2016, 09:53:02 pm »

Jsem z Prahy a potrebuji si objednat zbozi z jednoho onlineshopu, který zasila zbozi pouze do Nemecka, ale ne do Cech.  Nevite jak si zridit p.o.box nebo adresu v Nemecku nejlepe kolem Altenberg, abych si jej mohla vyzvednout - jezdim tam casto pracovne. Moc diky za tipy. Monika
Zaznamenané
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Príspevkov: 2556


:)


WWW
« Odpoveď #1 : Január 13, 2016, 10:10:15 pm »

Bez platné adresy v Německu to nejspíš nepůjde.
Zaznamenané
bjetka



Karma: 20
Príspevkov: 118


« Odpoveď #2 : Január 14, 2016, 12:03:42 am »

Kdyz jsem byla pred lety na prazdninach u znamych a kvuli tem par tydnum jsem si pobyt nenahlasovala, parkrat jsem si neco objednavala a nechavala jsem si to normalne poslat na sebe, ale s c/o.

Vetsinou existuje vsude moznost uvest Rechnungs- a Lieferanschrift. Nesla by jako fakturacni uvest ta ceska a dorucovaci ta v Nemecku, eventualne taky s c/o?
Zaznamenané
kleena



Karma: 81
Príspevkov: 1795



« Odpoveď #3 : Január 14, 2016, 10:56:45 am »

Myslím, že nejlepší bude se s někým domluvit a posílat to k němu. Pokud nějak do D jezdíváš, zašel bych tam někam do vlídného krámku či hospody, někam, kde se s provozovatelem bude dát mluvit, a lidsky se s ním domluvil, jestli by ti občas převzal zásilku a jestli mu za to občas můžeš dovést kastlík piv, nebo něco.
Lidská domluva překvapivě často funguje Úsmev
Zaznamenané

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Lenke



Karma: -19
Príspevkov: 909


« Odpoveď #4 : Január 14, 2016, 09:58:23 pm »

Ano, u Němců to tak je.
Tenkrát mě jeden přes ICQ požádal, jestli bych mu v Čechách mohl koupit jednu lahev ruského šampusu, protože se dala sehnat jenom tady, a že mi za to pošle peníze. To jsem ještě bydlel na druhé straně. Lahev jsem poslal, peníze přišly v obálce a bylo.
Tehdy byly ještě dřevné doby bank ( ještě snad neexistoval ani IBAN ), tak jsme se dohodnuli na nejjednodušším způsobu převodu peněz.
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00568 sekúnd zo 7 otázok