Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Ridisky prukaz v CH  (Prečítané 40176 krát)
mall



Karma: 0
Príspevkov: 1



« : September 28, 2008, 03:21:30 pm »

Ahojte, mate nekdo zkusenost s konverzi CZ ridicskeho prukazu na CH? Zamestnavatel me tlaci, abych si zmenil prukaz na svycarsky, ale samozrejme sem prosvihl rocni lhutu na vymenu... je to problem? Ma CH ridicsky prukaz nejake nevyhody oproti ceskemu? Neni to treba uz jedno kdyz ma ted Svycarsko prebranou cast legislativy od EU?
Diky
Zaznamenané
Tom_Bern



Karma: 1
Príspevkov: 18



« Odpoveď #1 : Október 14, 2008, 03:08:09 am »

cau, nevim jak jsi na tom ted, ale ja jsem si ho vymenil jeste v te lhute..avsak moje kamaradka si ho menila po roce a nic se ji nestalo a ani nic neplatila...
Zaznamenané
sarinka



Karma: 0
Príspevkov: 7


« Odpoveď #2 : November 18, 2008, 08:05:10 pm »

Ahoj,ted uz to neni zadny problem. Pokud jsi sem prisel s ceskym ridicakem, oni ti ho jen vymeni.
Pokud jezdis tady na cesky, muzou ti delat problemy. Kamaradce na cesky ridicak uz nepujci ani auto v pujcovne.     Som v rozpakoch Ma smulu.
Zaznamenané
blueypno



Karma: 0
Príspevkov: 16



« Odpoveď #3 : Jún 01, 2009, 03:46:33 pm »

Ahojte, mate nekdo zkusenost s konverzi CZ ridicskeho prukazu na CH? Zamestnavatel me tlaci, abych si zmenil prukaz na svycarsky, ale samozrejme sem prosvihl rocni lhutu na vymenu... je to problem? Ma CH ridicsky prukaz nejake nevyhody oproti ceskemu? Neni to treba uz jedno kdyz ma ted Svycarsko prebranou cast legislativy od EU?


Nevim jak je to ted, ale me pred lety vyhmatli na hranici (to jsem bydlela uz 3 roky ve Svajcu), naparili pokutu 250 Fr, zabavili ridicak a ja si musela delat prezkouseni prakticke jizdy. Celej ten spas stal kolem 400 Fr. Starej ceskej ridicak mi perforovali, takze mam ted jen svycarskej. A to, ze Svycari prebrali cast legislativy EU - na to bych se nespolehala.
Tak nevahej a prepisuj. Neni problem to nechat prepsat. blueypno
« Posledná zmena: Jún 01, 2009, 03:49:17 pm od David » Zaznamenané
Millosh



Karma: 3
Príspevkov: 23



« Odpoveď #4 : Júl 16, 2009, 08:59:16 pm »

cau, mam v anglictine podrobny popis vseho, co se tyka ridicaku ve svajcu, pokud by se ti to hodilo, hod sem email, preposlu ti to...
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.01163 sekúnd zo 7 otázok