Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Vánoční perníčky  (Prečítané 35478 krát)
linomada



Karma: 0
Príspevkov: 1


« : November 18, 2009, 07:23:49 am »

Ahoj,

pracuju jako aupair v Lucemburku teprve pár dnů, takže se tu moc nevyznám. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neví jestli se v Lucemburku dají koupit přísady do vánočních perníčků (jako prášek do perníku, badyán, anýz? Hledela jsem to onehdá v obchodě, a ikdyž jsem se vybavila slovníkem, přeci jen, jsem to nebyla schopná nikde najít. Ráda bych "svoje" děti trochu zabavila pečeníma tohle se mi zdálo jako ideální  Úsmev

Díky moc!
Zaznamenané
Pavla
Hosť
« Odpoveď #1 : November 18, 2009, 04:54:42 pm »

Ahoj,

ja si vozim podobne ingredience z Cech... Takze bych Ti spis poradila poprosit nekoho, kdo tam jezdi casteji - tech par pytlicku Ti urcite nekdo priveze  Mrknutie
(Ja mam doma jeste dva kyprici prasky do perniku, kdyby Ti to pomohlo...)

Hodne stesti s vyrobou pernicku!
Zaznamenané
verca



Karma: 0
Príspevkov: 2


« Odpoveď #2 : November 18, 2009, 08:37:52 pm »

ahoj
ja jsem prisady do perniku kupovala v cactusu, jsou to sacky a jsou nazvany Lebkuchengewürz.doufam, ze se ti podari je najit Úsmev
s pozdravem Verca
Zaznamenané
Eva.j



Karma: 1
Príspevkov: 17


« Odpoveď #3 : November 18, 2009, 08:43:53 pm »

Ja jsem nasla smes koreni v nemecku v EDEKA jinak veskery okrasy a prisady na cukrovi najdete levne v nemeckem Aldi a v Edece.Vyber jak u nas.V Konzu jsou oba obchody hned vedle sebe
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.01026 sekúnd zo 7 otázok