Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Nutne hladam pracu na 1 mesiac  (Prečítané 29052 krát)
janus7204



Karma: 2
Príspevkov: 8


« : Júl 09, 2010, 12:11:01 am »

Dobry den. Prosim Vas, viete mi poradit, kde hladat pracu?  Smútok Som v Luxembursku 3. den a snazim sa zohnat nejaku stabilnu pracu, pripadne pomimo toho nejake jednorazove vypomoci. Mojim velkym problemom je jazyk, ovladam len zaklady nemciny a anglictiny  Smútok Hladam pracu, ktora mi zabezpeci prijem na vyzitie plus iste uspory na studium. Beriem cokolvek: upratovanie, zahradnictvo, skladnik, chyzna, pomocna sila v kuchyni, starostlivost o deti.. Prosim, ak viete niekto poradit, ozvite sa. Budem Vam nesmierne vdacna. Jana 
« Posledná zmena: Júl 09, 2010, 12:28:46 am od David » Zaznamenané
martinnn



Karma: 1
Príspevkov: 24



« Odpoveď #1 : Júl 10, 2010, 10:31:01 am »

Tyto tu ti nepomozu,mximalne ti daju kontakt na agentury alebo kdesi mas hladat...inak nic.dnes vsetcia myslia len a len na seba.
Zaznamenané
martinnn



Karma: 1
Príspevkov: 24



« Odpoveď #2 : Júl 10, 2010, 10:34:44 am »

a kde vlastne prespavas alebo ako to riesis?zbehni si aj do belgicka mozno sa ti prave tam postasti.ale jazyk teda dohovorit sa je moja myla najdolezitejsie.
Zaznamenané
janus7204



Karma: 2
Príspevkov: 8


« Odpoveď #3 : Júl 13, 2010, 09:53:05 pm »

no, tak snazim sa zhanat, co sa da... zatial neuspesne. Smútok Momentalne som u znamej, ale ak si do tyzdna nic nenajdem, tak budem musiet ist naspat domov. Smútok Ale aj tak dakujem za rady Úsmev
Zaznamenané
vasek.z



Karma: 1
Príspevkov: 62


WWW
« Odpoveď #4 : Júl 14, 2010, 05:42:22 pm »

Nikdo na nikoho neceka jako na spasitele, bohuzel. Kazdy zacatek je tezky, ale prijet do uplne cizi zeme, nemit nic domluveneho- ani ubytovani atd.- a myslet si ze okamzite sezenu praci co me naplno uzivi mne (prominte) dneska prijde ponekud naivni. Tady v Luxembourgu mluvi i uklizecky klidne 5 jazyky a praci musi horkotezko shanet i ony, i kdyz tu ziji nekolik let.
Na tomto serveru sezenete bohuzel spis jenom narazovku, kdyz zrovna nekdo neco potrebuje udelat, malokdo tu bezne zamestnava lidi. V kazdem pripade vam vsem uprimne preji hodne stesti, at se vam zadari.
Zaznamenané
martinnn



Karma: 1
Príspevkov: 24



« Odpoveď #5 : Júl 14, 2010, 07:18:37 pm »

rozmyslal som ale ja ti neviem povedat kam ist,jasom tam bol minuli rok,vybral som sa rovno na ambasadu ale polsku,a tam mi dali kontakt na jedneho pana,unho som potom pracoval na stavbe ako pomocnik,a aj teraz asi pred troma tyzdnami som bol v luxe,nasiel bysom ale uz som nemohol tiez dlho kvoli kazdodennemu plateniu za hotel atd.,skus tempo team na hlavnej stanici sidlia ale treba snimi kecat aj trochu france.neviem co este ti,neviem...
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00851 sekúnd zo 7 otázok