Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Svatba - dokumenty  (Prečítané 40868 krát)
optima



Karma: -2
Príspevkov: 3



« : September 30, 2010, 10:57:00 pm »

Ahojda,

mam takovou prosbu. Budeme se s přítelem(Němec) tady v Něm. v prosinci 2010 brát. Mám seznam potřebných dokumentů co potřebuji z ČR. Teď je ale problém, že ted nemůžu do Čech jet nebo tam jet na 4x. Od 1.října nastupuji do první práce. Volala jsem do čech jestli mohu pověřit mou mamku aby vše vyřídila a řekli mi, že ne, musím osobně kvůli podpisu a prý se mám obrátit na konzulát tady v Něm, že to za mě vše vyřídí pokud mám vše doklady....Pas, rodný list atd... Má někdo podobné zkušenosti nebo jak jste to VY vyřešili?? odjeli do čech??

Děkuji za radu, moc, moc

Lena
Zaznamenané
Verculina



Karma: 2
Príspevkov: 40


« Odpoveď #1 : Október 05, 2010, 05:26:26 am »

ahoj, ja tohle resila pred 5 mesici. Ja nakonec odjela na par dni do CR, mela jsem vsechno zarizene behem 2 dni
Zaznamenané
dasak27



Karma: 1
Príspevkov: 67



« Odpoveď #2 : Október 05, 2010, 06:43:08 am »

Ahoj,
my se brali ted v zari a vsechno jsem vyrizovala na konzulate.Cili to muzes vsechno v klidu pres konzulat,nekoukala jsem odkud jsi.My byly na honor.konz.v Dortmundu.Odtamtud to posilali do Berlina a z Berlina do Ceska.Pak mi vsechno doslo zpatky postou domu.Jen to trva trochu dyl,pocitej tak cca 6-8 tydnu.
Zaznamenané

Dasa
optima



Karma: -2
Príspevkov: 3



« Odpoveď #3 : Október 06, 2010, 03:30:15 pm »

díky moc holky =) 
teď řeším svatební šaty. Nějak se mi nechce dát za šaty na jeden den 1.700Euro. Se zbláznili!! Jsem blízko od Düsseldorfu. 

Přeji vám hodně štěstí tady v Německu =)
Zaznamenané
dasak27



Karma: 1
Príspevkov: 67



« Odpoveď #4 : Október 08, 2010, 11:30:28 am »

na internetu sezenes i levnejsi Mrknutie,nebo jukni po pujcovnach
zlaty google^^
jinak mas pravdu...s tema satama to je nehorazne a na par hodin v podstate
Zaznamenané

Dasa
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00825 sekúnd zo 7 otázok