Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Zahnreinigung - München  (Prečítané 24421 krát)
chakka



Karma: 8
Príspevkov: 147



« : Február 09, 2011, 11:42:58 am »

Ahoj,
chtela jsem se zeptat na doporuceni, kam zajit v Mnichove na Zahnreinigung?
Jeste nikdy jsem ho neabsolvovala, ale dost lidi mi rikalo, ze je to dobra vec. Úšklabok
Cenove jsem slysela, ze se to pohybuje 70-120 EUR? Lisi se to nejakym rozsahem vykonu ci je to jen dle dane ordinace?
A nebo je lepsi a cenove daleko vyhodnejsi zajit na Reinigung v CR?
Diky Sarka
Zaznamenané
kleena



Karma: 81
Príspevkov: 1795



« Odpoveď #1 : Február 09, 2011, 11:58:35 am »

U meho zubare je cisteni kolem 40 EUR, "velke cisteni", spojene s poradebstvim ohledne spravneho cisteni zubu pry nejakych 90. To jsem jeste neabsolvoval, z liceni jinych je to ale spois zbytecne. To male cisteni nejspis postaci (hlavne omlati zubni kamen). To kazdopadne udela temer jakykoliv zubar, maji tam na to obcas specialni "technicky zubni hygieny" Úsmev
Zaznamenané

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
ddoti
Hosť
« Odpoveď #2 : Február 09, 2011, 03:56:53 pm »

male cisteni podle meho zubare jednou za rok plati zdrav. pojistovna tudiz 0€, podruhe a potreti v roce platim 10€. Nechal jsem si udelat i velke cisteni, ale rozdil zadny a cena  85€+ 2 hodiny v kresle,
takze patrne zalezi na zubari Úšklabok
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.0109 sekúnd zo 7 otázok