Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Otazka na srazy v Erfurtu  (Prečítané 53379 krát)
timmy89



Karma: -1
Príspevkov: 8


« : Marec 19, 2011, 12:09:29 am »

Chci se zeptat konaji se tu jeste nejake srazy ? Datumy jsou stare tak jestli nas tu je vic tak bychom mohlu  neco podniknout ne Čo???
« Posledná zmena: Marec 19, 2011, 12:31:25 am od David » Zaznamenané
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Príspevkov: 2556


:)


WWW
« Odpoveď #1 : Marec 19, 2011, 12:30:53 am »

Pár lidí tam na srazy odepsalo, nečekal bych až náhodou odpoví, zkus jim raději napsat zprávu nebo email, třeba ví o někom dalším kdo by chtěl dát nějaký sraz.
Zaznamenané
timmy89



Karma: -1
Príspevkov: 8


« Odpoveď #2 : Marec 20, 2011, 12:46:42 am »

diky zkusim to i kdyz datum prispevku uz je dost zastaraly.
Zaznamenané
Gü-We



Karma: 2
Príspevkov: 8


« Odpoveď #3 : Apríl 07, 2011, 04:23:52 pm »

Ahoj, dneska jsme se sem teprve zaregistrovala, stránky jsou fakt super. Mrknutie
Bydlím v Güntherslebenu, taková malá vesnička kousek od Gothy. O sraz v Erfurtu bych určitě měla zájem!
Tak sem dejte vědět, jestli něco někdy bude. Kdybych měla víc času, klidně bych se pustia do zařizování sama, teď to bohužel nejde.

Díkes
Petra
Zaznamenané
MiaMonroe



Karma: 0
Príspevkov: 10


« Odpoveď #4 : Apríl 10, 2011, 11:28:52 am »

ahojik , take jsem se zaregistroval ateprve dneska.. musím říct stránky jsou opravdu vymazlené.. Úšklabok bydlím ve vesničce v maloměstečku jménem Waltershausen kousíček od města Ghota, sraz by byl super! Mimochodem jsem tu četla vzkaz od slečny z nedaleké vesničky? kolik km  je to od  Ghoty?děkuji za odpověď Šok)
Zaznamenané
martinka7



Karma: 0
Príspevkov: 17


« Odpoveď #5 : Apríl 11, 2011, 05:42:29 pm »

ja jsem tu taky nova ..jsem z Gothy a bydlim tu uz skoro 14 let ..na sraz bych taky vyrazila ..jo a navic obcas v praci u nas hledaji lidi s cestinou jako treba ted tak se dyzak ozvete kdyz budete nekdo neco hledat Mrknutie
Zaznamenané
timmy89



Karma: -1
Príspevkov: 8


« Odpoveď #6 : Apríl 26, 2011, 09:15:13 pm »

Jinak na ty srazy zkusim neco zaridit i kdyz ted je to spatny s casem .Pokud by teda lidem zijici mimo erfurt nevadilo prijet ...
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.0081 sekúnd zo 7 otázok