Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: na pokec:(Mannheim)  (Prečítané 49998 krát)
Iwanowitch



Karma: 0
Príspevkov: 2


« : September 20, 2011, 12:52:28 am »

Nějaká česky či slovensky mluvící slečna z Mannheimu či oklolí? Kdyby některá měla chuť někam zajit na pokec popř. vyrazit někam na drink.Halo halo,je tu někdo Gúĺam očamiJo je mi 29 takže se nemusíte bát věku, od 20 do 40 popř. zachovalé pětačtyřicátnice se mohou ozvat taky Mrknutie.Samozřejmě to nemyslim nějak sexisticky fakt myslim na drink a pokec  Úsmev
« Posledná zmena: September 23, 2011, 02:30:51 pm od Iwanowitch » Zaznamenané
Renatka K.



Karma: 0
Príspevkov: 3



« Odpoveď #1 : September 23, 2011, 06:05:39 pm »

pridi v nedelu na slovensku omsu do polskej misie v E 5 a najdes aj starsie semestre  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
omse su kazdu 4. nedelu v mesiaci, kostol sa renovuje, tak je v to v takej miesnosti. Mame mladeho farara, ten sa rad zoznami s novymi ludmi a to bez rozdielu ake a ci  maju vyznanie  Úsmev
 
Zaznamenané
Iwanowitch



Karma: 0
Príspevkov: 2


« Odpoveď #2 : September 26, 2011, 06:24:33 pm »

 Úsmev No do kostela jsem zrovna nemyslel,jistě by to mohlo být přínosné ,ale každou neděli jsem bohužel v práci.Až pujdu někdy okolo tak se stavim pozriet  Mrknutie
Zaznamenané
Avesta



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #3 : Január 03, 2012, 04:19:49 pm »

Zdravim Cechy v Mannheimu a okoli...jsem v Mannheimu od rijna a moc lidi tu zrovna neznam, tak jestli bude mit nekdo cas a chut, muzem zajit na kafco nebo neco podniknout, budu rada:-) Petra
Zaznamenané
Iwanski



Karma: 0
Príspevkov: 3


« Odpoveď #4 : Január 11, 2012, 11:52:47 pm »

 Mrknutie Alles Klar ,kdy ?
Zaznamenané
ZdencoM



Karma: 0
Príspevkov: 3


« Odpoveď #5 : Január 22, 2014, 04:14:44 pm »

Neviete niekto či sú tie slovenske omše v polskej misii v E5 z príspevku od Renatka K. ešte aktuálne?  Úsmev
Zaznamenané
Shodan91



Karma: 0
Príspevkov: 8


23 Jahre, ich mag klettern und In-line fahren.


« Odpoveď #6 : August 11, 2014, 12:34:17 am »

Ahojte byvam v okoli Ludwigshafen presnejsie v Rheingönheim, mam tu zopar nemeckych kamosov no ale neni to to co SK/CZ kamarati, jediny slovak s kym sa tu v DE rozpravam je brat, inak nula bodov. Ak niekto ma chut sa zoznamit, tak sa mi ozvyte na mail, Jozef.Pachinger[zavináč]atlas.sk  Tschüs Úsmev
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00759 sekúnd zo 7 otázok